loader
  • 1 Kişilik
  • 2 Kişilik
  • 3 Kişilik
  • 4 Kişilik

LİMAK HOTELS, TİM 500'DEN ÖDÜLLE DÖNDÜ

20.01.2018Limak Hotels Basın
Limak International Hotels & Resorts , Türkiye’nin 500 Büyük hizmet ihracatçısı araştırmasında Konaklama sektöründen ödülle döndü.

KAAN KAVALOĞLU: “2018’DE ANTALYA’YA 450 BİN İNGİLİZ GELECEK”

20.01.2018Limak Hotels Basın
AKTOB Başkan Yardımcısı ve Limak Holding Turizm Grup Başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu, Avrupa pazarındaki gelişmeleri Tourism Today’e değerlendirdi.

LİMAK KKTC 2018'DE HİZMETE GİRECEK

20.01.2018Limak Hotels Basın
Rusya pazarında istikrar sağlandıktan sonra bu ülke vatandaşlarının tercihi ciddi anlamda Antalya ve Türkiye oldu. Geçen sene hemen hemen hiç Rus gelmemişti ama 2017 yılında 2015 seviyesine ulaştı. Ancak paket tur satışları 2014 ve 2015 yılının yüzde 30 gerisinde gidiyor.

Kaan Kavaloğlu / TV8 INT Kanalı / Gezi Rehberi Programı

20.01.2018Limak Hotels Basın
Limak İnternational Hotels & Resorts Genel Koordinatörü Sn.Kaan KAVALOĞLU - TV8 INT kanalı - Gezi Rehberi programına konuk oldu.

Ramazana Özel İftar Menüleri

20.01.2018Kampanyalar
Doğa ve tarihin huzurla buluştuğu bir mekanda, "Geleneksel Türk Mutfağının" seçkin lezzetlerinin sunulduğu, ister açık büfe, ister ramazan ayına özel iftar menüleri seçenekleri ile aileniz, dostlarınız veya iş çevrenizle ramazan coşkusunu paylaşacağınız şölenlere dönüşüyor.

Turizmde 4.0 Dönemine Girdik

20.01.2018Limak Hotels Basın
Turizmde 4.0 dönemine kiminle giriyoruz? 2027'de 69 milyon turiste hangi vizyonla ulaşacağız? Pazar gerçeklerini reddederek turist sayısı artırılır mı? HD sisteminin zeka ile bağlantısı nasıl kurulacak? Turizmdeki marka algımızı kimlere emanet edeceğiz?

Türkiye' ye Karşı Bir Algı Yönetimi Var

20.01.2018Limak Hotels Basın
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkan Yardımcısı ve oluşturan Limak International Hotels Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, Türkiye'ye karşı bir algı yönetimi olduğunu söyledi.

Bilgi ve tecrübeye dayalı güven: LİMAK

20.01.2018Limak Hotels Basın
Turizm sektörüne 1995 yılında başarılı bir giriş yapan ve günümüzde yerli turistlerin yanı sıra her yıl dünyanın 40’a yakın ülkesinden gelen misafirleri ağırlayan Limak Otelleri Grup Başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu, Global Connection’a sektörün merak edilenlerini anlattı.

Yalova Kent Ormanı Çifte Şelale

20.01.2018Gezilecek Yerler
Çınarcık ilçesi Teşvikiye beldesinde 2005 yılında 95 hektar alanda kurulan Yalova Kent Ormanı, sonbaharın güzelliklerini görmek isteyen turistlerin ilgi odağı oluyor.

Yalova Yürüyen Köşk

20.01.2018Gezilecek Yerler
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ilk kez 1927' de geldiği Yalova' da önceleri satın aldığı Baltacı Çiftliği' ndeki çadırda kalıyordu. Kenti çok seven Mustafa Kemal Atatürk, pek çok kez ziyaret ettiği kentten 21 Ağustos 1929 tarihinde Bursa ziyareti için geçti. Ertuğrul Yatı' yla kente gelen Atatürk 'ün dikkatini Yalova iskelesi yakınındaki Millet Çiftliği içindeki büyük bir çınar ağacı çekti.

Yalova At Çiftliği

20.01.2018Gezilecek Yerler
Yalova at çiftliği, İngiliz ve Arap atlarının yanı sıra midillilerin de bulunduğu çiftlikte her yaştaki at tutkunlarına hitap ediyor. Özel binicilik dersleri ve at pansiyonu hizmetleri de veren çiftliğikte açık ve kapalı manejlerde çocukları 4 yaşından itibaren at ile tanıştırıyorlar. Atla iletişime geçen çocuklarda hayvan sevgisiyle algılama kabiliyeti, ani durumlarda karar verme ve refleks yetgisi gelişiyor. Kaç kaşında olursanız olun bu keyfi çıkarcak at ve sizin aranızdaki bağa şaşıracaksınız.

Kaan Kavaloğlu'ndan aksi görüş: Ukrayna pazarı yüzde 10 daralır

20.01.2018Limak Hotels Basın
Limak Turizm Grubu Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, Ukrayna'da katıldığı UITT Fuarı sonrası TurizmGüncel'e açıklamalarda bulundu.

Nihat Özdemir : Rusya' da Yeni İşler Peşindeyiz

20.01.2018Limak Hotels Basın
Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Rusya'da yeni işler peşinde olduklarını ve şu anda önemli altyapı projeleriyle ilgili ihalelere girdiklerini söyledi.

Kaan Kavaloğlu : Avrupalılar Bdt' nin Türkiye Özlemini Gözden Kaçırmamalı

20.01.2018Limak Hotels Basın
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkan Yardımcısı Kaan Kaşif Kavaloğlu, Avrupa pazarını ve BDT ülkelerinin Türkiye’ye olan ilgisini değerlendirdi.

Sudüşen Şelalesi Yalova Termal

20.01.2018Gezilecek Yerler
Yalova'nın değerli parçalarından biri olan Sudüşen Şelalesi, Termal ilçesinin sınırları içinde bulunmaktadır. Doğal bir güzelliğin tam ortasında sadece yanınızda bulunan önemli insanlarla eğlenceli vakitler geçirmek için fazlasıyla çekicidir. Konuklarına sunduğu piknik alanlarında yeşil doğanın içerisinde, şelalenin tatlı mırıltısı eşliğinde bir şeyler atıştırırken aynı zamanda ruhunuzun dinlendiğini fark edeceksiniz.

ITB Filmfest Ceremony 2017, Limak was awarded with Excellent

20.01.2018Limak Hotels Basın
Dünyanın en önemli fuar organizasyonlarından olan ITB BERLIN Uluslararası Turizm Fuarı’nın bir parçası olan yarışmada tanıtım filmimiz güzel bir ödül kazandı.

Yalova Karaca Arboretum (Ağaç Müzesi)

20.01.2018Gezilecek Yerler
Arboretum, Latince kökene dayanan kelime anlamıyla 'Ağaç Evi' demektir. Arboretumların genel kuruluş amacı, orijini ve yaşları belli, çoğunluğu ağaç ve diğer odunsu bitki taksonlarından oluşan türleri bir araya getirip sergilemektir. Ağaç müzesi olarak da adlandırabileceğimiz arboretumlarda, büyük bir emek, özen ve özveri ile oluşturulan bu koleksiyonlar, bilimsel, eğitsel ve rekreatif alanlar olarak toplumun hizmetine sunulur.

Nihat Özdemir: Potansiyel alıcı olmaya devam

20.01.2018Limak Hotels Basın
Özdemir, “Bugünkü şartlarda 4,5 milyar doları geçen bir ciroya ulaşırsak Limak Grubu’nu çok başarılı sayacağım” diyor...

Kaan Kavaloğlu: "Rusya' dan Büyük Bir Rezervasyon Talebi Var"

20.01.2018Limak Hotels Basın
Resmi kayıtlara göre 372 turistik tesiste 46 bin 796 oda ve 102 bin 237 yatak kapasitesine sahip Kemer'de turizmciler, Rusya ve Ukrayna'dan gelecek turistleri bekliyor.

Yalova Hakkında

20.01.2018Yalova Hakkında
Yalova, Türkiyenin kuzeybatısında, Marmara Bölgesinin güneydoğu kesiminde yer almaktadır. İlin kuzeyinde ve batısında Marmara Denizi, doğusunda Kocaeli, güneyinde Bursa (Orhangazi-Gemlik) ve Gemlik Körfezi yer almaktadır. Yalova, 39-40 Kuzey enlemi, 29-61 Doğu boylamları arasında yer almaktadır. Denizden yüksekliği 2 metredir. 847 km2'lik alanı ile Ülkemizin yüzölçümü en küçük ilini oluşturmaktadır. Yalova doğu kıyılarındaki düzlükler dışında, dağlık bir bir araziye sahiptir. Bölgenin güneyi; batıdan doğuya doğru İzmit - Sapanca arasında Kocaeli sıradağları ile birleşen Samanlı Dağlarıyla kaplanmış durumdadır.

Sevgililer Gününe Özel

20.01.2018Kampanyalar
Sevgililer gününe özel keman eşliğinde muhteşem bir akşam yemeğine ne dersiniz ?

Termal Suyun Faydaları

20.01.2018Yalova Hakkında
Tıpta ‘termomineral sular’ olarak adlandırılan termal suyun kaplıcada kullanılabilmesi için o suyun yeraltından çıkan dpğal termal su olması, sıcaklığının 20 derece üzerinde bulunması, litresinde ise en az 1 gram mineral bulunması gerekmektedir. Yurdumuzda yılda en az 10 milyon kişi kaplıcalara şifa bulmaya gitmektedir. Uzmanlar, ister müzmin bir rahatsızlığı olsun, isterse sağlıklı herkesin hastalık durumlarında tedaviyi güçlendirmek için yılda bir kez kaplıca kürü almasını önermektedirler...

Fırsatlar