loader
  • 1 Kişilik
  • 2 Kişilik
  • 3 Kişilik

Kıbrıs'ın en iddialı otellerinden birini yaptık

04.08.2021Limak Hotels Basın

Limak Grubunun KKTC'de yaptığı Limak Cyprus Deluxe Hotel, operasyona başladı.

200 milyon dolarlık yatırımla yapımı tamamlanan Limak Cyprus Deluxe Hotel, hikayesini Kuzey Kıbrıs ile özdeşleşen Zümrüd-ü Anka efsanesinden alıyor. Son yumurtası Girne’de olan Anka Kuşu’nun yuvadan ayrılması ile son bulan efsane, Limak Cyprus’un doğuşuna ilham veriyor. 

 

200 bin metrekare alana kurulu 598 odadan oluşan Limak Cyprus Deluxe Hotel, çocuk kulübüne ve iddialı bir aquaparka da sahip.

KAVALOĞLU: KIBRIS'IN EN İDDİALI TESİSLERİNDEN BİRİ

Ultra her şey dahil konseptiyle ilgili hizmet verecek otelle ilgili değerlerndirme yapan Limak Otelleri Grup Başkanı Kaan Kavaloğlu, tesisin adadaki en iddialı otellerden biri olduğunu belirtti. Lüks kelimesinin altını dolduran ve 2018’in en iddialı otellerinden birini yaptıklarını söyleyen Kavaloğlu, Limak Cyprus Deluxe’un sadece Kıbrıs’ın değil aynı zamanda Türkiye’nin en iddialı otellerinden biri olduğunu dile getirdi.

''PRESTİJ OTELİ''

Hizmete giren Limak Cyprus Deluxe Hotel’in bir prestij oteli olduğunu belirten Kavaloğlu: “Çok güzel bir tesis oldu. Ada’nın en büyük konferans salonu olan Limak Babylon Convention Center;  en iyi aquaparkları ve en güzel spalarından biri Limak Cyprus’ta. Yüzme havuzu ve odaları da çok şık. dedi.    

Kaynak : http://www.turizmguncel.com/haber/%27kibris%27in-en-iddiali-otellerinden-birini-yaptik%27-h34546.html 

Fırsatlar

Adaya Biz Geldik