loader
  • 1 Kişilik
  • 2 Kişilik
  • 3 Kişilik

Spa Masajlar

Masajın sağlığımıza olan iyileştirici etkileri yıldır bilinmekte ve kullanılmaktadır. Pythia Termal Spa, kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel uygulanacak geleneksel masaj çeşitlerinden, modern masaj tekniklerine kadar birçok seçenek sunmaktadır.


Geleneksel Bali Masajı
Derin kas gerginliğini azaltmak için tasarlanmış, aroma terapi yağları eşliğinde noktasal baskı ve avuç içi presyon teknikleri kullanılarak uygulanan, fiziksel ve ruhsal yenilenmenin sağlanacağı rahatlatıcı masaj terapisi.
50 dk 310 TL
80 dk 460 TL
Özel Chiva Masajı
Aroma terapinin huzur ve rahatlık veren etkisi ile birlikte, sükunetin bir parçası olan ılık aroma esanslı havluların vücuda uygulanması ile başlayan yolculuk. Kullanılacak özel aroma yağlar zevkinize göre sunulur ve seçili, ruhunuzu rahatlatan tüm gerginliğinizi alacak sadece Limak Thermal Pythia Spa ‘da bulabileceğiniz bir masaj terapisi.
50 dk 330 TL
Aromaterapi Masajı
Özel aroma yağlarının karışımı ile uygulanan son derece rahatlatıcı tüm vücudunuzu gevşeten kendinizi zinde hissetmenizi sağlayacak bir masaj terapisidir.
50 dk 310 TL
Reflexology
Eski bir iyileştirme sanatı olan refleksoloji, ayak tabanına uygulanan parmak ucu basıncı ile yapılan bir masajdır.
45 dk 280 TL
Geleneksel Bali Masajı & Reflexology 60 dk 490 TL
Sıcak Taş Terapisi
Tüm vücut masajınız Isıtılmış ılık volkanik taşlar ve aromatik yağlar ile yapılır , kaslarınızı gevşeten enerji akımını sağlayan son derece rahatlatıcı bir masaj terapisidir.
50 dk 350 TL
Derin Doku Masajı
Gerginliği azaltır. Nane, mentol ve aromalı yağ ile yapılır. Var olan ağrı ve sızıları dindirir, rahatlama ve dinginlik sağlar.
50 dk 340 TL
Kakao Masajı
Isıtılmış Kakao yağıyla uygulanan masaj teninize sıra dışı canlılık ve nem kazandırır. Kan dolaşımınızı hızlandırırken büyüleyici esansıyla bedeninizi sarar. Kakaonun pozitif etkisi, size büyük bir mutluluk verir.
30 dk 220 TL
50 dk 310 TL
Klasik Masaj (Bölgesel )
Beden ve ruhunuzda derinlemesine rahatlama hissi uyandıran, aroma yağları ile belirli bir bölgeye uygulanan masaj terapisidir.
30 dk 220 TL
Anti-Selülit Masajı
Lenf sistemini ve kan dolaşımını harekete geçiren bu çok özel bakım, selülit oluşumuna yatkın ve portakal kabuğu görünümündeki bölgelere ağırlık verilerek özel ürünler ile uygulanır.
30 dk 250 TL
50 dk 310 TL
Shiatsu Terapisi
Shiatsu Japon dilinde “parmak basıncı” demektir. Bu masaj tekniği, geleneksel Çin sağlık tekniklerinden uyarlanmıştır. Shiatsu ile bedenin enerji kanalları (meridyenler) takip edilerek enerji blokları çözülür ve enerji akımı dengelenir.
50 dk 370 TL
Thai Masajı
Geleneksel teknikler ile uygulanan Thai Masajı, enerji akışını harekete geçirmek ve gerginliği azaltmak için vücutta yer alan belirli noktalara uygulanacak basınç ile yapılır. Thai Masajı tüm vücudunuza uygulanacak esnetme ve germe hareketleri ile uygulanır.
50 dk 370 TL
80 dk 500 TL
Sultan Masajı
Kesinlikle kaçılmayacak ve unutulmayacak bir masaj türü. İki terapistin senkronize olarak ve ahenk ile yapacakları olağanüstü dört el masajı deneyimini siz de deneyin.
50 dk 640 TL

Hint Masajları

Hint Baş Masajı 30 dk 260 TL
Baş, omuz ve boyun bölgesine özel teknikler ile yapılan Hint baş masajı vücudunuzun fiziksel, zihinsel ve ruhsal bütünlüğünü bulmasına yardımcı olacaktır.
Shiradora Terapisi 40 dk 370 TL
Özel Ayurveda masaj yatağında uygulanan Shirodhara masajı alın bölgesinde bulunan üçüncü göz çakrasına ılık aroma yağların akıtılması ile başlar ve rahatlatıcı baş masajı ile devam eder.
Hint Baş Masajı & Reflexology60 min. 60 dk 450 TL
Stresi azaltmak ve enerjiyi arttırmak için baş ve ayaklara uygulanan baş ağrısı, migren, stres gibi sorunları hafifleten özel bir terapidir.
Shiroabhyanga Terapisi 80 dk 550 TL
Gerçek bir Ayurveda masaj deneyimi için sizlere önerimiz, Abhyanga ve Shirodhara masajlarının birleşimi olan Shiroabhyanga masajı olacaktır.