loader
  • 1 Kişilik
  • 2 Kişilik
  • 3 Kişilik

Limak Thermal Boutique Hotel Pazarlama Stratejileri Sn: Kaan KAVALOĞLU

04.08.2021Limak Hotels Basın
Marka değeri oluşturma konusunda farkındalık, imaj, kalite değeri, sürdürülebilirlik ve sadakat programlarına ek olarak hedef kitle belirlemenin önemine de değindiniz. Bu anlamda “Limak Termal Oteli”nin pazarlama stratejisinden bahseder misiniz?

Atatürk ve Yalova

04.08.2021Yalova Hakkında
Atatürk Yalova’ yı ilk kez 19 Ağustos 1929 Pazartesi günü saat 16:00'da ziyaret etti ve halkın yoğun ilgisi ile karşılaştı. Kaplıcaları gezdi ve buranın iyileştirilmesi ile ilgili talimatlarlar verdi. Baltacı çiftliğine giderek buradaki göçmenlerin durumu ile ilgilendi. 20 Ağustos 1929'da tekrar Yalova’yı ziyaret eden Atatürk, 21 Ağustos’ta Yalova üzerinden Bursa’ya gitti.

Neden Limak Termal Butik Otel ?

04.08.2021Yalova Hakkında
Limak Thermal Boutique Hotel; Yalova' nın termal ilçesinde zamanında Atatürk' ün de sık kullandığı Türkiye' nin en iyi termal ve butik oteli.

Yalova Termal ve Kaplıcaları

04.08.2021Gezilecek Yerler
Ülkemize Termal Tatil anlayışını kazandıran, Türkiye'de tek altın madalya sahibi olan Yalova Termal Kaplıcaları, 4000 seneden fazla süredir faaliyet göstermekte, insanlara şifa dağıtmaktadır. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk' ün : "Burası geleceğin su şehri olacaktır" sözleri ile onurlandırdığı Yalova' nın Termal ilçesi, Limak gibi ülkenin önde gelen firmalarının yatırım yaptığı doğa, sağlık ve termal turizmi konusunda öncü lokasyon haline gelmiştir.

Kaan Kavaloglu Türk Otel Zincirleri Sınırları Aşmalı

04.08.2021Limak Hotels Basın
InnDesign Fuarı kapsamında düzenlenen “Otel Yapılarında Yenileme Trendleri ve Markalaşma Paneli”nin “Turizmde Marka Değeri Yaratma” isimli oturumunda konuşan Limak Holding Turizm Grup Başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu, “Artık Türk otellerini yurt dışında görmemiz gerekiyor” dedi.

Yalova Balayı Oteli : Atatürk' ün "benim kentimdir" dediği Yalova' da balayına ne dersiniz ?

04.08.2021Yalova Hakkında
Düğüne karar verdiniz. Tarihler belirlendi, mekanlar araştırıldı, bütçeler belirlendi, düğününüze katılacak kişileri netleştirdiniz, davetiyeler basıldı, masa süslemeleri, sandalye tercihiniz, şamdanlar, çiçekler, renkler, nikah töreni, şahitler vs derken liste uzayıp gitti. Hepsini hallettiniz. Takıları topladınız:) Elbette sıra geldi balayına.

Etiketler:

Yalova Atatürk

KAAN KAVALOĞLU “KENDİNİZİ DAİMA GÜNCELLEMELİSİNİZ”

04.08.2021Limak Hotels Basın
Limak Otelleri Grup Başkanı Kaan Kavaloğlu; Başarılı olmak için kendinizi sürekli geliştirmelisiniz diyerek 2019 yılını değerlendirdi.

Kaan Kavaloğlu: Terzi işi bir turizm sezonu geliyor

04.08.2021Limak Hotels Basın
Limak Grubu Turizm Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, 2019 turizm sezonu, EMITT Fuarı, iç pazar ve kurulması planlanan Turizm Geliştirme Fonu ile ilgili TurizmGüncel’e değerlendirmelerde bulundu. 2019’un terzi işi bir yıl olacağını ifade eden Kavaloğlu, fon ile ilgili olarak ise oranın ilelebet yüzde 1 olmaması gerektiğini ifade etti.

Kaan Kavaloğlu Bloomberg HT'de soruları yanıtladı.

04.08.2021Limak Hotels Basın
Bloomberg HT'de yayınlanan Üst Düzey programında, Limak Holding Turizm Grubu CEO'su Kaan Kavaloğlu, Arzu Maliki'nin sorularını yanıtladı.

Kıbrıs'ın en iddialı otellerinden birini yaptık

04.08.2021Limak Hotels Basın
Limak Grubunun KKTC'de yaptığı Limak Cyprus Deluxe Hotel, operasyona başladı.

Sektörümüzün aşamayacağı hiçbir sorun yok

04.08.2021Limak Hotels Basın
Limak Otelleri Grup Başkanı Kaan Kavaloğlu, Türk turizm sektörünün 30 yıllık geçmişini değerlendirdi. Sektörümüzün aşamayacağı hiçbir sorun yok.

Atatürk Köşkü Termal Yalova

04.08.2021Gezilecek Yerler
Atatürk Yalova’ya gelişinde ilk kez Baltacı Çiftliği’ndeki köşkte kalmıştır. Ardından Millet Çiftliği’ndeki köşk yapılmıştır. Böylece bu köşkler içerisinde yer alan Atatürk Köşkü yapılmıştır. Cumhuriyet dönemi mimarisinin ilk dönem yapılarından olan bu köşk 1929 yılında Mimar Sedat Hakkı Eldem tarafından 38 günde yapılmıştır.

Limak Termal Butik Otel Kampanyalar

04.08.2021Kampanyalar
31 Mayıs 2020 tarihine kadar gerçekleşecek hafta içi pazar - cuma konaklamalarda 4 gece ve üzeri tüm konaklamalarda %40

Kaan Kavaloğlu: Antalya, 13 milyon turist bekliyor

04.08.2021Limak Hotels Basın
AKTOB Başkan Yardımcısı Kaan Kavaloğlu, bu yıl turizm sezonunun çok iyi geçmesini beklediklerini ifade ederek, Antalya'ya gelecek turist sayısının 13 milyonu bulacağını söyledi.

Antalya'da 5. otele gerek yok' dedi, Kıbrıs'a 150 milyon dolara otel açtı

04.08.2021Limak Hotels Basın
Limak Otelleri Grup Başkanı Kaan Kavaloğlu, şirketin Kıbrıs’ta açtığı Limak Cyprus Deluxe Hotel ilgili bilgi verdi. Sadece Kıbrıs’ın değil aynı zamanda Türkiye’nin en iddialı otellerinden birini yaptıklarını ifade eden Kavaloğlu, tesisin yapımı için harcanan parayı da açıkladı.

LİMAK HOTELS, TİM 500'DEN ÖDÜLLE DÖNDÜ

04.08.2021Limak Hotels Basın
Limak International Hotels & Resorts , Türkiye’nin 500 Büyük hizmet ihracatçısı araştırmasında Konaklama sektöründen ödülle döndü.

KAAN KAVALOĞLU: “2018’DE ANTALYA’YA 450 BİN İNGİLİZ GELECEK”

04.08.2021Limak Hotels Basın
AKTOB Başkan Yardımcısı ve Limak Holding Turizm Grup Başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu, Avrupa pazarındaki gelişmeleri Tourism Today’e değerlendirdi.

LİMAK KKTC 2018'DE HİZMETE GİRECEK

04.08.2021Limak Hotels Basın
Rusya pazarında istikrar sağlandıktan sonra bu ülke vatandaşlarının tercihi ciddi anlamda Antalya ve Türkiye oldu. Geçen sene hemen hemen hiç Rus gelmemişti ama 2017 yılında 2015 seviyesine ulaştı. Ancak paket tur satışları 2014 ve 2015 yılının yüzde 30 gerisinde gidiyor.

Kaan Kavaloğlu / TV8 INT Kanalı / Gezi Rehberi Programı

04.08.2021Limak Hotels Basın
Limak İnternational Hotels & Resorts Genel Koordinatörü Sn.Kaan KAVALOĞLU - TV8 INT kanalı - Gezi Rehberi programına konuk oldu.

Turizmde 4.0 Dönemine Girdik

04.08.2021Limak Hotels Basın
Turizmde 4.0 dönemine kiminle giriyoruz? 2027'de 69 milyon turiste hangi vizyonla ulaşacağız? Pazar gerçeklerini reddederek turist sayısı artırılır mı? HD sisteminin zeka ile bağlantısı nasıl kurulacak? Turizmdeki marka algımızı kimlere emanet edeceğiz?

Türkiye' ye Karşı Bir Algı Yönetimi Var

04.08.2021Limak Hotels Basın
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkan Yardımcısı ve oluşturan Limak International Hotels Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, Türkiye'ye karşı bir algı yönetimi olduğunu söyledi.

Bilgi ve tecrübeye dayalı güven: LİMAK

04.08.2021Limak Hotels Basın
Turizm sektörüne 1995 yılında başarılı bir giriş yapan ve günümüzde yerli turistlerin yanı sıra her yıl dünyanın 40’a yakın ülkesinden gelen misafirleri ağırlayan Limak Otelleri Grup Başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu, Global Connection’a sektörün merak edilenlerini anlattı.

Yalova Kent Ormanı Çifte Şelale

04.08.2021Gezilecek Yerler
Çınarcık ilçesi Teşvikiye beldesinde 2005 yılında 95 hektar alanda kurulan Yalova Kent Ormanı, sonbaharın güzelliklerini görmek isteyen turistlerin ilgi odağı oluyor.

Yalova Yürüyen Köşk

04.08.2021Gezilecek Yerler
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ilk kez 1927' de geldiği Yalova' da önceleri satın aldığı Baltacı Çiftliği' ndeki çadırda kalıyordu. Kenti çok seven Mustafa Kemal Atatürk, pek çok kez ziyaret ettiği kentten 21 Ağustos 1929 tarihinde Bursa ziyareti için geçti. Ertuğrul Yatı' yla kente gelen Atatürk 'ün dikkatini Yalova iskelesi yakınındaki Millet Çiftliği içindeki büyük bir çınar ağacı çekti.

Yalova At Çiftliği

04.08.2021Gezilecek Yerler
Yalova at çiftliği, İngiliz ve Arap atlarının yanı sıra midillilerin de bulunduğu çiftlikte her yaştaki at tutkunlarına hitap ediyor. Özel binicilik dersleri ve at pansiyonu hizmetleri de veren çiftliğikte açık ve kapalı manejlerde çocukları 4 yaşından itibaren at ile tanıştırıyorlar. Atla iletişime geçen çocuklarda hayvan sevgisiyle algılama kabiliyeti, ani durumlarda karar verme ve refleks yetgisi gelişiyor. Kaç kaşında olursanız olun bu keyfi çıkarcak at ve sizin aranızdaki bağa şaşıracaksınız.

Kaan Kavaloğlu'ndan aksi görüş: Ukrayna pazarı yüzde 10 daralır

04.08.2021Limak Hotels Basın
Limak Turizm Grubu Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, Ukrayna'da katıldığı UITT Fuarı sonrası TurizmGüncel'e açıklamalarda bulundu.

Nihat Özdemir : Rusya' da Yeni İşler Peşindeyiz

04.08.2021Limak Hotels Basın
Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Rusya'da yeni işler peşinde olduklarını ve şu anda önemli altyapı projeleriyle ilgili ihalelere girdiklerini söyledi.

Kaan Kavaloğlu : Avrupalılar Bdt' nin Türkiye Özlemini Gözden Kaçırmamalı

04.08.2021Limak Hotels Basın
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkan Yardımcısı Kaan Kaşif Kavaloğlu, Avrupa pazarını ve BDT ülkelerinin Türkiye’ye olan ilgisini değerlendirdi.

Sudüşen Şelalesi Yalova Termal

04.08.2021Gezilecek Yerler
Yalova'nın değerli parçalarından biri olan Sudüşen Şelalesi, Termal ilçesinin sınırları içinde bulunmaktadır. Doğal bir güzelliğin tam ortasında sadece yanınızda bulunan önemli insanlarla eğlenceli vakitler geçirmek için fazlasıyla çekicidir. Konuklarına sunduğu piknik alanlarında yeşil doğanın içerisinde, şelalenin tatlı mırıltısı eşliğinde bir şeyler atıştırırken aynı zamanda ruhunuzun dinlendiğini fark edeceksiniz.

ITB Filmfest Ceremony 2017, Limak was awarded with Excellent

04.08.2021Limak Hotels Basın
Dünyanın en önemli fuar organizasyonlarından olan ITB BERLIN Uluslararası Turizm Fuarı’nın bir parçası olan yarışmada tanıtım filmimiz güzel bir ödül kazandı.

Yalova Karaca Arboretum (Ağaç Müzesi)

04.08.2021Gezilecek Yerler
Arboretum, Latince kökene dayanan kelime anlamıyla 'Ağaç Evi' demektir. Arboretumların genel kuruluş amacı, orijini ve yaşları belli, çoğunluğu ağaç ve diğer odunsu bitki taksonlarından oluşan türleri bir araya getirip sergilemektir. Ağaç müzesi olarak da adlandırabileceğimiz arboretumlarda, büyük bir emek, özen ve özveri ile oluşturulan bu koleksiyonlar, bilimsel, eğitsel ve rekreatif alanlar olarak toplumun hizmetine sunulur.

Nihat Özdemir: Potansiyel alıcı olmaya devam

04.08.2021Limak Hotels Basın
Özdemir, “Bugünkü şartlarda 4,5 milyar doları geçen bir ciroya ulaşırsak Limak Grubu’nu çok başarılı sayacağım” diyor...

Kaan Kavaloğlu: "Rusya' dan Büyük Bir Rezervasyon Talebi Var"

04.08.2021Limak Hotels Basın
Resmi kayıtlara göre 372 turistik tesiste 46 bin 796 oda ve 102 bin 237 yatak kapasitesine sahip Kemer'de turizmciler, Rusya ve Ukrayna'dan gelecek turistleri bekliyor.

Yalova Hakkında

04.08.2021Yalova Hakkında
Yalova, Türkiyenin kuzeybatısında, Marmara Bölgesinin güneydoğu kesiminde yer almaktadır. İlin kuzeyinde ve batısında Marmara Denizi, doğusunda Kocaeli, güneyinde Bursa (Orhangazi-Gemlik) ve Gemlik Körfezi yer almaktadır. Yalova, 39-40 Kuzey enlemi, 29-61 Doğu boylamları arasında yer almaktadır. Denizden yüksekliği 2 metredir. 847 km2'lik alanı ile Ülkemizin yüzölçümü en küçük ilini oluşturmaktadır. Yalova doğu kıyılarındaki düzlükler dışında, dağlık bir bir araziye sahiptir. Bölgenin güneyi; batıdan doğuya doğru İzmit - Sapanca arasında Kocaeli sıradağları ile birleşen Samanlı Dağlarıyla kaplanmış durumdadır.

Termal Suyun Faydaları

04.08.2021Yalova Hakkında
Tıpta ‘termomineral sular’ olarak adlandırılan termal suyun kaplıcada kullanılabilmesi için o suyun yeraltından çıkan dpğal termal su olması, sıcaklığının 20 derece üzerinde bulunması, litresinde ise en az 1 gram mineral bulunması gerekmektedir. Yurdumuzda yılda en az 10 milyon kişi kaplıcalara şifa bulmaya gitmektedir. Uzmanlar, ister müzmin bir rahatsızlığı olsun, isterse sağlıklı herkesin hastalık durumlarında tedaviyi güçlendirmek için yılda bir kez kaplıca kürü almasını önermektedirler...

Fırsatlar

Adaya Biz Geldik