İçeriğe geç

KONFORLU ODALAR

Tüm odalarda küvetlere termal su verilmektedir.  Odalarımız konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiştir.

Odalar

Yaşadığı dönemi yansıtmasına büyük özen gösterilen otelin restorasyon çalışmalarında 300 kişilik özel bir ekip yer aldı. Her oda için hattalar ve kalemkarlar ayrı ayrı hünerlerini sergilediği ‘Limak Thermal Boutique Hotel’ de toplam 48 oda bulunuyor. Oda numaraları Atatürk’ ün doğum tarihi olan 1881’le başlayıp 1938’e kadar devam ediyor. 1938 numaralı odanın üzerinde sonsuzluk işareti ‘’ yazan kapı ise Atatürk’ün ölümsüzlüğünü simgeliyor.

Standart Oda

Otelimizin standart odaları ücretsiz Wi-Fi erişimi, düz ekran TV ve termal suyun verildiği küvet ile donatılmıştır. Barok stildeki mobilyalar arasında kadife perdeler ve cam avizeler yer almaktadır. Standart odalarımız konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır.

Küçük Otel Standart Oda

Otelimizin standart odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup standart odadan farklı olarak bu odalarda küvetler jacuzilidir. Spa merkezine geçişte 20-30 metre açık alandan geçilmektedir.

 

Suit Oda

Otelimizin suit odaları ücretsiz Wi-Fi erişimi, düz ekran TV ve termal suyun verildiği küvet ile donatılmıştır. Barok stildeki mobilyalar arasında kadife perdeler ve cam avizeler yer almaktadır.Suit odalarımız konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Ana bina suit odalarımızda bir adet çift kişilik ve bir adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.

 

Cihannüma Suit Oda

Otelimizin suit odaları ücretsiz Wi-Fi erişimi, düz ekran TV ve termal suyun verildiği küvet ile donatılmıştır. Barok stildeki mobilyalar arasında kadife perdeler ve cam avizeler yer almaktadır. Cihannüma Suit Odalarımız konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Cihannüma suitlerimiz ise saray odası konseptinde dizayn edilmiş olup odada bir adet çift kişilik yatak bulunmaktadır.

Sizi Arayalım

×