İçeriğe geç

Yalova’ da Balayı Oteli

Atatürk’ ün “benim kentimdir” dediği Yalova’ da balayına ne dersiniz ?

Düğüne karar verdiniz. Tarihler belirlendi, mekanlar araştırıldı, bütçeler belirlendi, düğününüze katılacak kişileri netleştirdiniz, davetiyeler basıldı, masa süslemeleri, sandalye tercihiniz, şamdanlar, çiçekler, renkler, nikah töreni, şahitler vs derken liste uzayıp gitti. Hepsini hallettiniz. Takıları topladınız:) Elbette sıra geldi balayına.

Yalova; doğal güzellikleri, ulaşım kolaylığı, konumu, plajları ve sahip olduğu turizm konaklama tesisleri ile ön plana çıkıyor.

Limak Thermal Boutique Hotel’ de Balayı

Türkiye’ nin en iyi termal, spa ve butik oteli. Limak turizm grubunun prestij oteli ve sosyal sorumluluk projesi. 44 standart oda ve 4 adet suit odası ile hizmet veriyor. 1000 m2 spa alanı ile mükemmel bir spa deneyimi sunuyor. Odalarında ve havuzlarında kullanılan termal su “dünyanın suları en şifalı kaplıca suyu” ödülü var. İstanbul, bursa ve kocaeli ‘nden ulaşım çok rahat. Doğa, huzur, sağlık, konforlu odalar ve mükemmel hizmet arayanlar çiftlerin kesinlikle incelemesini tavsiye ediyoruz.

Balayı çiftlerine ne gibi imkanlar sunuyoruz;

  • Müsaitlik doğrultusunda balayı suitine upgrade.
  • İlk gün odaya kahvaltı servisi (isteğe bağlı)
  • Tüm masajlarda %20 indirim.
  • Günlük gazete servisi
  • Oda süsleme
  • Çıkış günü ücretsiz geç çıkış (müsaitlik doğrultusunda)

 

Eğlenmek istiyoruz, gece gündüz yemek, içmek istiyoruz da diyebilirsiniz. Dört ayrı destinasyonda sizlere sunabileceğimiz otellerimiz var.

Limak Limra Hotel & Resort – Kemer / Antalya
Limak Lara Deluxe Hotel Lara / Antalya
Limak Atlantis Hotel & Resort Belek / Antalya
Limak Arcadia Hotel & Resort Belek / Antalya

Limak Cyprus Deluxe Hotel Bafra / Kıbrıs

Rezervasyon : www.limakhotels.com

Limak Hotels olarak “warm hospitality & excellent service” anlayışı ile tüm otellerimizde aynı misafirperverliği aynı hizmeti ve aynı kaliteyi hissedeceksiniz.

Mutluluklar diliyoruz…

SON YAZILAR

Sizi Arayalım

×